Deri Etiket

Tekstil sektöründe ürün çeşitliliğinin artması ile beraber etiket çeşitliliklerinde de farklılaşmalar söz konusudur. Kullanım alanlarına göre değişen bu etiket türlerinden deri etiket de oldukça rağbet görür. Ayrıca Karton etiket hakkında bilgi almak isterseniz ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Üretim süreçlerinde karşı karşıya kaldığımız ve üretimi aksatmaya yol açan hatalardan biri üretim periyodunun başında etiket planlamasının yapılmaması olduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde deri etiketler için de henüz ilk aşamalarda tasarım ve üretim miktarını planlamalısınız. Bu aşamada koordineli hareket etmemiz isabetli olur aksi durumda üretim organizasyonunda sıkıntıya düşebilirsiniz. Süreçle ilgili en doğru bilgiye erişip destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deri Etiketin Üretim Yöntemleri

Bu etiket türünde gerçek deri üzerine baskı yaparak hazırlayabileceğimiz gibi suni deri üzerine de baskı yapabiliyoruz. Suni deri etiketin fiyatları ile hakiki deri etiketin fiyatları arasında farklılık bulunur. Tercihinizi ürün segmentasyonunuzun belirleyeceğini söyleyebiliriz. Diğer yandan bu etiketleri hazırlarken lazer, yaldız, yakma ve frekans tekniklerini kullanırız.

Bu etiket türü kot pantolonlarda yaygın olarak kullanıldığı kadar farklı sektörlerde farklı ürünleri dekore etmek için tamamlayıcı da olabilir. Her çeşit etiket ihtiyaçlarınız için bizlere talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Tasarım ekibimiz, hacimli üretim gücümüz ve teknik personellerimiz ile yanınızdayız.

Barkod yazıcı ihtiyaçlarınız varsa simbarkod web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.


Tüm etiket işlemleriniz için profesyonel etiket çözümlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!

Simetiket – Profesyonel Etiket Çözümleri

Deri Etiket Resimleri    Canlı Destek
    WhatsApp Destek Hattı
    Merhabalar;
    Nasıl yardımcı olabilirim?