Karton Etiket

Karton Etiket; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Karton etiket farklı karton kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünle birlikte sunulan karton etiketler müşteriler tarafından dikkat çeken bir etiket seçimi olabilir.

Profesyonel etiket çözümleriniz ve karton etiket ürünleriniz için bizimle iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tekstil Karton Etiketler

Sim etiket ile etiket çözümleri profesyonelce çözülüyor. Etiket çeşitleri arasında tekstil karton etiketler malzeme özelliklerine göre ayrılmaktadır. Bu etiketler genellikle; dokuma etiket, karton etiketler, deri etiket, jakron etiket, japon akmaz etiket, saten etiket ve ense etiketi olarak piyasada bulunan kaliteli ve güvenilir ürünlerdir.

Karton etiket üzerinde; marka ve beden bilgileri, nasıl yıkanır, kumaş malzeme bilgisi, kullanma talimatı ve karton etiket fiyatları bulunur. Karton etiket modelleri ürünlerin üzerine bir ip veya kurdele ile bağlanır. Ürünleri deforme etmemesi yönünden karton etiket en çok tercih edilen bir üründür. Karton etiket içeriğindeki farklı karton malzemeye göre farklılık arz edebilir. Profesyonel karton etiket çözümünüz için sim etiket kaliteli ürünler sunar.

Karton Etiket Resimleri


Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?