Karton Etiket

Tekstil ürünlerinde kullanımına sıklıkla karşılaştığımız karton etiketlerin kullanımı sadece giyim sektörü ile sınırlı değil. Karton etiket Özel günlerde bir hediyeyi veya objeyi tamamlayabiliyor. Ayrıca farklı ürün gruplarını daha kişisel hale getirmek için de tercih edilebiliyor.

Bununla beraber elbette ki en yoğun kullanıldığı alan tekstil sektörü. Karton etiketleri ürüne tel zımba yardımıyla veya ip geçirerek tutturmak mümkün. Yaygın kullanımda etiketin kendi ile uyumlu iplerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Öte yandan üreticiler karton etiketleri kraft etiket olarak da ararlar.

Her geçen zaman kullanım sıklığı ve alanları artan karton etiketler ürün üzerinde doğru bilgilendirmeleri sağlar. Karton etiket sayesinde müşterilerinize ürün içeriği, ismi, fiyatı ve ürünle ilgili aktarmak istediğiniz bilgileri sunabilirsiniz. Etiketleri istediğiniz ölçü ve özelliklerde tasarlarız. Sonuç olarak istediğiniz formatta teslim ederiz.

Karton etiketlerin üretim sürecinde farklı alt kırılımlar söz konusudur. Mat, kuşe, ağırlık ve kağıt cinsi gibi farklı parametreler vardır. Bu seçimlerin yanı sıra etiket ölçüsü de ürün ile uyumluluk açısından mühimdir. Karton etiketler ürünle ilgili bilgileri taşıyacağından bir nevi ürün kimliği vazifesi görür bundan dolayı önemli ve üzerinde dikkat edilmesi gereken bir tamamlayıcıdır.

Karton etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi, fiyat ve termin alabilirsiniz.

Tekstil Karton Etiketleri

Tekstil ürünlerinde kullanılabilen karton etiketler çeşitli ölçü ve özelliklerde olabilir. Kullanacağınız ürün grubuna göre en doğru alternatifleri Simetiket danışmanlarına sorarak belirleyebilirsiniz. Tasarım ekibimiz, güçlü üretim ağımız ve müşteri odaklı ekip arkadaşlarımızla üretim sürecinize sorunsuz olarak dahil oluruz. Benzer şekilde dokuma etiket veya diğer etiket çeşitlerine de ihtiyacınız olabilir. Tüm talep ve sorularınız için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


    Karton Etiket Resimleri


    Canlı Destek
    WhatsApp Destek Hattı
    Merhabalar;
    Nasıl yardımcı olabilirim?