Dokuma Etiket

Dokuma etiket, özellikle tekstil ürünlerinin marka tanıtımı amaçlı olarak kullanılır. Firma logo ve markasını, bedenini vb bilgileri içerir. Çeşitli dokuma makineleri mevcut olup, jakarlı, düz, tafta, atkı saten, saten dokuma, pamuklu dokuma gibi çeşitleri mevcuttur. Dokuma etiketler soğuk kesim, sıcak kesim, kenar katlama, kelebek katlama, ortadan katlama, lazer kesim gibi kesim ve katlama çeşitleri vardır. Dokuma etiket birçok farklı iş alanında kullanılmaktadır. Dokuma etiket bazen tekstil etiketi ile karıştırılabilir, fakat dokuma etiket ve tekstil etiket ürünleri birbirinden farklı ürünlerdir. Markanızın reklamını dokuma etiketleri kullanarak yapabilir, kalıcılığınıza yön verebilirsiniz. Dokuma etiket imalatını ayırmak gerekirse
1. Grafik Çalışması
2. Müşteriye sunum yapılması
3. Onaylandığında desen çizimi yapılır
4. Numune hazırlanır
Bu işlemlere göre istenilirse imalat aşamasında sim, gofre, parlatma vb. uygulamalar yapılabilir. Dokuma etiket istediğiniz ebat, renk ve şekillerde hazırlanabilmektedir. Dokuma etiket ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün çeşitleri ve özel tasarımlar için simetiket – profesyonel etiket çözümleri olarak sizlerin yanındayız. İletişim için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz sayesinde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dokuma Etiket Resimleri


Tekstil Dokuma Etiket

Tekstil dokuma etiket çeşitleri, tekstil sektörü için büyük önem arz eden en ve elbiselerin yıkanması ile ilgili sağlıklı ve doğru yıkama talimatları veren ve fiyat gibi elbiselerin gerekli bilgileri yazı ile ya da uluslararası standartlarına uygun işaretler ile anlatan etiket türleridir. Bu dokuma etiket fiyatları ise bin adet dokuma etiket fiyatı yaklaşık olarak 250 ile 300 TL arasında değişmektedir.

Su, ısı ve benzeri dış etkenlerden etkilenmeyecek bir şekilde imal edilen tekstil dokuma etiketler yapışkanlı çeşitleri de mevcuttur. Bu dokuma etiket çeşitlerinin üzerinde elbiseler hakkında pek çok bilgi vardır. Yani bir elbise almadan önce insanlar ilk başta elbisenin etiketine bakarlar. Dolayısı ile etiket, elbiseler için büyük bir önem teşkil ediyor.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?