Ense Etiketi

Ense etiketi, kumaş etiketi, iç etiket gibi isimler ile adlandırılan, dokuma makinalarında imalatı yapılan etiketlerdir. Tişört enselerinde, gömlek marka etiketlerinde kullanılmaktadır.

Genellikle dokuma etiketler, saten baskı etiketler ile karıştırılmaktadır. Dokuma etiketlerde saten-polyester olarak imalat yapılmaktadır. Fakat en önemli farkları; dokuma etiketler etiket rengine göre farklı renkli ipliklerden, her tasarıma ve markaya göre özel olarak makinada üretilmektedir. Saten baskı etiketlerse genellikle hazır saten şerit üzerine serigraf baskı yada özel makinada boya baskı yapılarak imalat yapılmaktadır.

Boya baskı etiketler belli sayıda yıkamadan sonra, baskı boyaları çıktığı için, markanız belli bir süre sonra silinmektedir. Fakat iplikten dokuma etiketler, iplikten renklendirme olduğu için genellikle üretilen gömlek etiketi, elbise etiketi, takım elbise etiketi, tshirt etiketi, etek etiketi, pantolon etiketi ürünleri ömrü boyunca devam etmektedir.

Ense etiket ürünlerimizle ilgili bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yandaki iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.


    Ense Etiket Resimleri


    Canlı Destek
    WhatsApp Destek Hattı
    Merhabalar;
    Nasıl yardımcı olabilirim?