Kimyasal Ürün Etiketleri

Kimyasal Ürün Etiketleri; Zararlı maddelerin sınıflandırma ve etiketleme bildirimine ilişkin hükümleri, Gazete’de yayımlanan Beşeri Tıbbi Ürünler Ambalaj ve Etiketleme Yönetmeliği. uygun bir etiketleme modelidir.

Kimyasal Ürün etiketi kullanılacak ürünün genellikle içeriğini saklama koşullarını varsa zararlarını ve firmanın reklamlarını içerirler. Kimyasal Ürün etiketleri kullanılacak kimyasal ürüne göre yapışkan türü ve etiket cinsi seçilerek üretimi yapılmaktadır. Kimyasal varillerde ve kimyasal bidonlarda kullanılmak üzere kullanılmaktadır.
Kimyasal ürünler satış yönetmeliğine göre de etiketler renkli ve uyarı resimli olmak zorundadır. Küçük şişelerden büyük kimyasal madde taşınan varillere kadar tüm kimyasal kapların farklı boyut ve renklerde etiket üretimini yapmaktayız.
Kimyasal Ürün etiketlerinin üretiminde etiketlerin kimyasallardan etkilenmeyen PP Opak veya Polietilen gibi dayanıklı maddelerden yapılması gereklidir. Yüksek ısı ile dolum yapılan variller için +80ºC yapıştırılabilen etiketler kullanıyoruz.
Ürün etiketi olarak çeşitli boy ve özelliklerde Kimyasal Ürün etiketleriniz için üretim hizmeti vermekteyiz. Yüksek ısı ile dolum yapılan variller için +80ºC yapıştırılabilen etiketler kullanmaktayız.
Kimyasal Üretim yapan firmalar etiketlerinin üzerine barkod yazıcılarından baskı almak istediklerinde resin ribon kullanmaları gerekmektedir.

Kimyasal Etiket Çeşitleri

Kimyasal Etiket

Anahtar Kelimeler; Kimya etiketleri, Kimya etiketi, kimyasal etiketi, kimyasal etiket, kimyasal madde etiketi,

Kimya Etiketleri | Güvenlik Etiketi | Uyarı Etiketi | Kimya Etiketi Fiyatları | Kimyasal Etiketleme,Kimya Etiketi Fiyatları


Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?