Kimyasal Ürün Etiketleri

Kimyasal Ürün Etiketleri kullanımı ile ilgili Resmi Gazete’de yayınlanmış maddeler vardır. Etiketleme Beşeri Tıbbi Ürünler Ambalaj ve Etiketleme Yönetmeliğine uygun olmalıdır.

Kimyasal etiket kullanılacak ürünün genellikle içeriğini, saklama koşullarını varsa zararlarını ve firmanın reklamlarını içerirler. Kimyasal ürüne göre yapışkan türü ve etiket cinsini belirleyip kimyasal etiket üretimini gerçekleştiriyoruz. Üreticiler bu etiketleri kimyasal varil ve bidonlara yerleştirmek üzere kullanır.

Etiketler kimyasal ürünler satış yönetmeliğine göre renkli ve uyarı resimli olmak zorundadır.

Küçük şişelerden büyük kimyasal madde taşınan varillere kadar tüm kimyasal kapların farklı boyut ve renklerde etiket üretimini yapıyoruz ancak kimyasal Ürün etiketlerinin üretiminde etiketlerin kimyasallardan etkilenmeyen PP Opak veya Polietilen gibi dayanıklı maddelerden yapılması gereklidir. Yüksek ısı ile dolum yapılan variller için +80ºC yapıştırılabilen etiketler kullanıyoruz.
Ürün etiketi olarak çeşitli boy ve özelliklerde Kimyasal Ürün etiketleriniz için üretim hizmeti veriyoruz. Yüksek ısı ile dolum yapılan variller için +80ºC yapıştırılabilen etiketler kullanırız.
Kimyasal Üretim yapan firmalar etiketlerinin üzerine barkod yazıcılarından baskı almak istediklerinde resin ribon kullanmaları gerekir.

Kimyasal ürün etiket çözümlerimizle ilgili bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Kimyasal Etiket Çeşitleri

Kimyasal Etiket


  Anahtar Kelimeler; Kimya etiketleri, Kimya etiketi, kimyasal etiketi, kimyasal etiket, kimyasal madde etiketi,

  Kimya Etiketleri | Güvenlik Etiketi | Uyarı Etiketi | Kimya Etiketi Fiyatları | Kimyasal Etiketleme,Kimya Etiketi Fiyatları


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?